BASINDAN HABERLER
BARBAROS ÇAY BAHÇESİNDE TOPLANTI:-YILDIZ “ Muratpaşa da değişim şart “
BARBAROS ÇAY BAHÇESİNDE TOPLANTI:

YILDIZ “ Muratpaşa da değişim şart “

CHP Muratpaşa belediye başkan A.Adayı inş.müh. Adnan Yıldız,Antalya Konyaaltı caddesinde bulunan barboros çay bahçesinde partililerle bir araya geldi.
CHP lilerin yoğun ilgisiyle karşılaşan Adnan Yıldız,burada yaptığı konuşmada Muratpaşada degişimin şart olduğunu söyledi.
Yıldız,göreve geldiklerinde, belediyeye gelen her vatandaşı karşılayacak özel bir Halk Masası oluşturacaklarını ve sorunların çözümü için her türlü tedbiri alacaklarını, ayrıca bürokratik engelleri ortadan kaldırmak için, gerekli özeni göstereceklerini ve belediye çalışanlarının halka en iyi hizmeti verebilmesi için de, hizmet içi eğitime tabi tutulacağını, özellikle de gençlere, kadınlara sahip çıkacaklarını ifade etti.

CHP Muratpaşa Belediye Başkan A.Adayı inş.müh. Adnan Yıldız Konuşmasını şöyle sürdürdü;
“Üniversite öğrencilerine yönelik 5 yıldızlı otel konseptinde en az 500 kişilik üniversite öğrenci yurdu yapacağız. Üniversite öğrencilerimize ayrıca ücretsiz çamaşırhane üniteleri inşa edeceğiz. Gençlerimize sosyal ve kültürel alanlarda destek vereceğiz. Gençlerimizi her yaz sosyal kamplara göndereceğiz. Halkımızın daha mutlu yaşayacağı bir Muratpaşa yaratacağız. Yapacağımız mega projelerimizle Muratpaşa’da yaşamak bir ayrıcalık olacaktır”

Katılımcı ve Sosyal Belediyecilik.

Göreve geldiğimizde, çağdaş ve daha yaşanabilir bir kent için CHP’nin sosyal demokrat belediyecilik anlayışını temel alan, projeli hizmetlerimizi, parti örgütüyle birlikte tüm Muratpaşa halkımızın hizmetine sunacağız. Şeffaf insan odaklı yönetim anlayışı ile halkın katılımını her zaman öne çıkartacağız, Muratpaşa İlçemizin 25-50-100 yıllık geleceğini planlayarak; deprem, fırtına, sel ve benzeri doğal afetlere karşı AFET koordinasyon merkezi kuracağız, Ayrıca gecekondu ve diğer tüm alanlardaki tapu sorununu çözmek için özel TAPU MASASI kuracağız. Muratpaşamıza yaraşır, yakışır ve çağdaş modern kent meydanları yaratacağız. Tüm vatandaşlarımızın iyi ve kötü gününde mutlaka yanında olacağız. İLERİ YAŞ GRUBUNDAKİ insanlarımızın sosyal ve kültürel ihtiyaçlarına yönelik olarak çok yönlü donanımlı sosyal ve kültürel alanlar yaratacağız.Taşeron işçiler ile ilgili gerekli tüm düzenlemeyi yapacağız ve göreve geldiğimizde önce işçinin parasını ödeyeceğiz.”
Adnan Yıldız; Göreve hazırım -Gün Haber
Antalya Muratpaşa Belediye Başkan Aday Adayı inş.müh. Adnan Yıldız diş hekimleri odası ve eczacılar odasını ziyaret etti.
Yoğun ilgiyle karşılanan Yıldız, göreve geldiklerinde sivil toplum örgütleriyle ilgili gerekli her türlü çalışmaları yapacaklarını belirterek Muratpaşa Belediye Başkanlığı için mega projeleriyle göreve hazır olduğunu söyledi. Yıldız,burada yaptığı konuşmada “Göreve geldiğimiz zaman Partimizin Sosyal Demokrat Belediyecilik anlayışını hayata geçireceğiz. Parti örgütüm ve partililerimle birlikte tüm halkımızı kucaklayacağız" dedi.
Yıldız; sözlerini şöyle sürdürdü.
“ üniversite öğrencilerine için en az 500 kişilik modern öğrenci evi (yurdu) yapacağız.Üniversite öğrencilerimize ayrıca ücretsiz çamaşırhane üniteleri inşa edeceğiz. Gençlerimize sosyal ve kültürel alanlarda destek vereceğiz. Halkımızın daha mutlu yaşayacağı bir Muratpaşa yaratacagız. Deniz ve turizm festivalleri düzenlenip deniz müzesi açacağız. Muratpaşa halkımızın beklentilerine yönelik olarak çok amaçlı 5 bin ve 10 bin kişilik kapalı spor salonları yapacağız. Falezleri aydınlatacağız. Parklardaki büfe-cafe-restaurant-wc ve güvenlik sorunlarına hızla çözüm getireceğiz.
Ayrıca ilçemiz 1. Derece deprem bölgesinde bulunduğundan, buna karşın yapılan yapıların %75’i 4. derce deprem ve 1975 yılı afet yönetmeliğine göre inşa edildiğinden ortalama seksen bin konut ciddi anlamda güvenlik sorunu taşıyor, bu nedenle olası bir deprem durumuna karşı tedbirli, hazırlıklı olmamız gerekiyor, bunun için İnsanlarımızın güvenliğine yönelik olarak çağdaş, modern, tam teşekküllü AFET KOORDİNASYON MERKEZİ kuracağız.
Tüm bunların yani sıra normal mesai saatleri dışında da çalışarak kentimizin 25-50-100 yıl sonraki geleceğini en iyi bir şekilde planlayacağız. Parti örgütüm ve tüm sivil toplum kuruluşlarının da içinde olacağı bir çalışmayla bundan 10 yıl 25 yıl 50 yıl sonra hangi mahallede ya da alanda hangi hizmetin yapılacağını belirleyeceğiz. Bu plan ve projelerimizi halkımızla paylaşacağız”
CHP M.Paşa Belediye Başkan Aday Adayı Adnan Yıldız; diş hekimleri ve eczacılar odası ziyaretinden sonra, Demircikara mahallesi muhtarı Ayşe Peçen’i çalışma ofisinde ziyaret ederek mahalle sorunları ve belediyecilik hakkında görüş alışverişinde bulundu, daha sonra ise Kırcami bölgesi Perge Bulvarında bulunan istek taksi durağını ziyaret ederek taksi şoförlerinin sorunlarını dinledi.
Akaydın, Yıldız’a ne söyledi?
Akaydın, Yıldız’a ne söyledi?
CHP Antalya Muratpaşa Belediye Başkan Aday Adayı Adnan YILDIZ, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Akaydın’ı başkanlık makamında ziyaret ederek uzun bir görüşme yaptı.
Akaydın, CHP Antalya Muratpaşa Belediye Başkan Aday Adayı Adnan Yıldız’ın "Adaylık ile ilgili kampanya sürecimizi nasıl değerlendiriyorsunuz?" sorusuna “Sayın Yıldız'ın seçim kampanyasını çok ciddi seviyeli ve kaliteli buldum. Yakından takip ettim. Kimseyi üzmeden, kırmadan, dökmeden herkesi kucaklayan bir anlayışla çalıştı. Şahsen başarılı buldum. Bundan sonraki çalışmalarında da başarılar diliyorum. Bizim için esas olan partimizin birlik ve beraberlik içinde iktidar olmasıdır” cevabını verdi.YILDIZ; TEBRİK ETTİM

Görüşme sonunda konuyla ilgili olarak açıklamada bulunan CHP Muratpaşa Belediye Başkan Aday Adayı Adnan Yıldız, “Partimizin Büyükşehir Belediye Başkanı olan sayın Mustafa Ataydın’ın partimizin yeni dönem için belediye başkan adayı olmasından dolayı kendilerini tebrik ettim. Yeni dönemde başarılı olması için üzerimize düşen her türlü göreve hazır olduğumuzu belirttim. Çok faydalı bir görüşme oldu. Kendilerine başarılar diledim” dedi.
FENER MAHALLESİNDE KAHVALTILI SOHBET
FENER MAHALLESİNDE KAHVALTILI SOHBET;

CHP Antalya Muratpaşa İlçemizin Fener Mahallesi Ramazan KAYAR çalışma irtibat bürosunda; büro yönetiminin ev sahipliğinde gerçekleşen, sıcak ve samimi bir ortamda geçen, son derece titiz hazırlanmış organik yapısı ağır basan kahvaltıda emeği geçen başta Fener mahallesi sorumlu Başkanımız Sn.Necati ÇİFÇİ ile yönetim kurulu üyelerimiz Neriman GENCAY, Makbule KAYA, Mülkübar YILMAZ, Selma SANCAK ve Necla SÖNMEZ'e çok çok teşekkür ediyor, Sevgi Saygı ve Selamlarımı Sunuyorum...

Not: Misafir olarak katılan Yiğit AYALLAR, Büro sahibi Erdal bey, Ali ŞEN ve Fesih ARAS'a da ayrıca teşekkür ediyorum.


Adnan YILDIZ :YAPI DENETIMLER BIRLIGI Ziyareti
YAPI DENETIMLER BIRLIGIN'deyim;

CHP Antalya Muratpasa Belediye Baskan Adayligima yonelik olarak yaptigim calismalar cercevesinde Antalya yapi denetimleri Birligini yerlerinde ziyaret ettim. Yapi sektoru ve Belediye-Yapi denetim iliskilerine yonelik gorus alisverisinde bulunduk. Yasanan zorluklari sektorun icinden biri olarak bildigimi dusunuyordum, ancak sandigimdan daha cok calismamiz gerektigini gordum. Ziyaretimizde bizlere sicak bir ev sahipligi yapan YDB Baskani Sn.Irfan Varol ve yonetim kurulu uyeleri Hayrullah Keskin, Emin Ozen,Seyit Yilmaz, Ozgur Karagoz ve Huseyin Yasar'a ayri ayri tesekkur ediyor; Sevgi Saygi ve Selamlarimi sunuyorum.


Adnan YILDIZ-BARBAROS ÇAY BAHÇESİNDE PARTİLİLERİMLE
BARBAROS ÇAY BAHÇESİNDE PARTİLİLERİMLE;


CHP Antalya Muratpaşa Belediye Başkan Adaylığıma yönelik olarak yaptığım çalışmalar çerçevesinde Bahçelievler-Memurevleri-Yıldız-Varlık-Meltem ve Üçgen mahallelerinde kayıtlı partili üyelerimizle Barbaros Çay Bahçesinde bir araya geldik. Geniş bir katılımla, doğal sıcak samimi bir ortamda gerçekleşen toplantımızda kendimden bahsedip, nasıl bir belediye yapılanması hedeflediğimizi ve Hizmet projelerimizi anlattım. Yaklaşık iki (2) saat süren toplantımızda sorulan soruları yanıtladım... Hep birlikte (Partim-Parti Örgütüm-partililerimle) tüm halkımızı kucaklayacağımız güzel günlere diyor, toplantımıza katılarak bizleri onurlandıran, izleyip dinleyen, sorular soran çok değerli kıymetli partili arkadaşlarıma ayrı ayrı teşekkür ediyor Saygı Sevgi ve Selamlarımı sunuyorum...


Adnan YILDIZ-Halkın Arasında
CHP Antalya Muratpaşa Belediye Başkan Adaylığıma yönelik olarak yaptığım çalışmalar çerçevesinde Kızılsaray mahallesinde kurulan açık pazar yerinde arkadaşlarımla birlikte esnaf ziyaretinde bulunduk. Sorunlarını dinleyip, projelerimizden bahsederek kendilerine kesme karanfil çiçek ve Proje kitapçığımızı sunduk. Faydalı verimli güzel bir ortamda geçen ziyaeretimizde emeği geçen esnafımıza ayrı ayrı teşekkür ediyor, işlerinde kolaylık ve başarılar diliyorum..Adnan YILDIZ-Çağlayan Mahalesinde Üyelerimizle Birlikte,,,,
ÇAĞLAYAN MAHALLESİNDE TOPLANTI;


CHP Antalya Muratpasa Belediye Baskan Adayligima yönelik yaptığım çalışmalar çerçevesinde 01.12.2013 PAZAR gunu saat 14.00 de CAGLAYAN mahallesinde bulunan; "PARTI IRTIBAT BUROMUZDA" Caglayan-Fener-Guzeloba-Guzelbag-Ermenek-Guzeloluk ve Zumrutova mahallelerinde kayitli bulunan partili uyelerimizle, bir araya geldik. yaklaşık iki (2) saat süren toplantımızda kendimi, nasil bir belediye hedefledigimizi ve belediye hizmet projelerimizi anlatıp sorulan soruları cevapladım. Çok güzel bir ortmada geçen toplantımızda emeği geçen Çağlayan Mahallesi İrtibat Bürosu Başkanımız Sn.Serpil Üstün ile yönetim kurulu üyeleri Türkan Gargun, Cengiz Çobanoğlu, Ali Beycan, Celal Atik, Ülkü Doğantan, Alaattin Eraydın, Şükrü Meyirli, Ülkü Doğantan, Nevide Bİlgici, Nuran Arıcı, Fatma Doğantan ile Fener Mahalle irtibat bürosu başkanı Sn.Necati Çiftçi ve yönetim kurulu üyeleriyle diğer tüm katılımcı partili arkadaşlarıma ayrı ayrı teşekkür ediyor, Sevgi Saygı ve Selamlarımı sunuyorum...
Adnan YILDIZ;ZEYTİNKÖY TAPU SÖZÜ
YILDIZ’dan ZEYTİNKÖY’E TAPU SÖZÜ
CHP Antalya Muratpaşa Belediye Başkan Aday Adayı İnş.Müh.Adnan Yıldız,CHP'nin Yeşildere-Gebizli-Doğuyaka-Topçular ve Mehmetçik mahallelerinde kayıtlı parti üyeleriyle Zeytinköy kalkındırma ve dayanışma derneğinde bir araya geldi
Dernek başkanı Cemal TUNA, örgütlenmeden sorumlu CHP'nin Muratpaşa ilçe başkan yardımcısı Fatma Hakikat ve kalabalık bir partilinin katılımıyla gerçekleşen toplantıda, partililer Yıldız’ı çoşku ve sevgiyle karşıladı.Partililerin bu ilgisinden dolayı memnuniyetini belirten CHP Muratpaşa Belediye Başkan A.Adayı Adnan Yıldız, göreve geldiklerinde “Parti örgütü ile birlikte ele ele çalışacağız” dedi.

TAPU MASASI KURACAĞIZ
Yapı Güvenlik sorunu taşıyan binaların yenilenmesi için gerekli çalışmayı sıkı bir şekilde yapacaklarını belirten CHP Muratpaşa belediye başkan A.Adayı İnş.Müh.Adnan Yıldız, gecekondu ve diğer alanlardaki tapu sorununu çözmek çin özel TAPU MASASI kuracağız.Göreve geldiğimizde,bu güne kadar hak etmedikleri bir mağduriyeti yaşayan Zeytinköy halkının tapu sorununu mutlaka çözeceğiz. Günün koşullarına uygun olarak alt yapı desteği sağlayarak, burada yaşayan halkımızın daha modern ve kaliteli bir ortamda yaşamaları için her türlü sosyal donatıya sahip parklar inşa edeceğiz.Parklarda WC aydınlatma güvenlik tedbirlerini alarak insanlarımızın huzur içinde olmalarını sağlayacağız. Çağdaş modern sanatsal ve kültürel yanının ağır bastığı, halkımızın kültürel değerlerinin öne çıktığı bir kent dokusu yaratarak insanlarımızın kendini bulup ifade edeceği alan ve ortamları yaratacağız.Çünkü biz sadece sorunları değil çözümlerini de biliyoruz”dedi.

ZEYTİNKÖY'ü YENİDEN YAPILANDIRCAĞIZ

CHP li Yıldız, Şeffaf insan odaklı yönetim anlayışı ile halkın katılımını her zaman öne çıkartacaklarını belirterek, “Belediyeye gelen her vatandaşı karşılayacak özel bir HALK MASASI oluşturacağız ve ekranda günlük olarak vatandaşlarımızın işleri takip edilerek sorunların çözümü için her türlü tedbiri alacağız. Bürokratik engelleri ortadan kaldırmak içinde gerekli özeni mutlaka göstereceğiz. Kadınları, gençleri, emeklileri, sanatçıları, sporcuları ve toplumun tüm kesimlerini bir araya getirecek, sosyal ve kültürel ihtiyaçlarına cevap verecek bizden sonraki kuşakları da kucaklayacak çağdaş modern, sanat ve kültür derinliği olan bir kent yapısı bırakabilmemiz için Muratpaşamızı şehircilik ilkelerine uygun olarak 25-50-100 yıllık geleceğini planlayacağız”dedi

Yıldız; Koltuğu değiştireceğiz
Yıldız; Koltuğu değiştireceğiz

CHP Muratpaşa Belediye Başkan A.Adayı İnş.müh.Adnan Yıldız Antalya çarşı esnafını ziyaret etti. Göreve geldiklerinde yapacağı proje kitapçığını vatandaşlara sunan Yıldız, 1000 adet karanfil dağıttı.

AKP Hükümeti'nin toplumun her kesimini mağdur ettiğini belirten CHP Muratpaşa Belediye Başkan A.Adayı AdnanYıldız “Esnafımız kan ağlıyor” dedi

Halkın beklenti ve sorunlarını dinleyen ve göreve geldiklerinde esnafın sorunları ile yakından ilgileneceklerini ifade eden Yıldız parti örgütümüzle birlikte sosyal demokrat belediyecilik anlayışımızın gereği olan insan odaklı mega hizmetlerimizi halkımıza sunacağız Muratpaşa ilçemizin insanları saygıya, sevgiye, hoşgörüye, samimiyete ve hizmetin en iyisine layıktır” dedi.

Vatandaşlarla yaptığı ziyaretten dolayı,duyduğu memnuniyetini dile getiren CHP Muratpaşa Belediye Başkan A.Adayı Adnan Yıldız halkla her zaman iç içe olacaklarını ifade ederek,özellikle gençlere, kadınlara, çocuklara ve engelli vatandaşlara yönelik kültürel ve sosyal yaşam alanlarına sahip planlı büyüyen bir Muratpaşa’nın hazırlığı içerisinde olduklarını söyledi.

Koltuk bizi değil, biz koltuğu değiştireceğiz

Muratpaşa ilçesinin sorunlarını mahalle mahalle, sokak sokak bildiğini belirten Yıldız‘Esnafımızın, vatandaşlarımızın, üniversite öğrencilerimizin, kadınlarımızın,yaşlısıyla genciyle tüm yaşayanların sorunlarını biliyorum. Katılımcı demokrasi anlayışıyla hazırladığımız projelerimizle tüm sorunları çözeceğiz. Biz bu göreve inanarak, kendimize ve halkımıza güvenerek, ilçemizi yönetmeye talip olduk.Koltuk bizi değil, biz koltuğu değiştireceğiz” dedi
Yıldız; Önce işçinin parası ödenecek
Yıldız; Önce işçinin parası ödenecek

CHP Muratpaşa Belediye Başkan A. Adayı İnş Müh.Adnan Yıldız, Muratpaşa İlçesi’nde bulunan, Fener, Çağlayan, Şirinyalı, Yeşilbahçe mahallelerinde kayıtlı parti üyeleriyle Fener Mahallesi Ramazan Kayar Bölge Çalışma Bürosu’nda bir araya geldi.200’ün üzerinde partilinin katılımıyla gerçekleşen toplantıda partililer Yıldız’ı coşku ve sevgiyle karşıladı. Partililerin bu ilgisinden dolayı memnuniyetini belirten CHP Muratpaşa Belediye Başkan A.Adayı Adnan Yıldız göreve geldiklerinde “Parti örgütü ile birlikte ele ele çalışacağız” dedi.

ÖN SEÇİM İSTİYORUZ
CHP’ de adayların mutlaka ön seçimle belirlenmesi gerektiğinin altını bir kez daha çizen Adnan Yıldız, belediye meclis üyelerinin ve belediye başkanının mutlaka sandıktan çıkması gerektiğini söyledi.
Yıldız konuşmasını şöyle sürdürdü;
“Sandıkdan çıkan aday parti tabanımızın tercihidir, bizlere düşen görev ona koşulsuz sahip çıkmak ve yerel iktidar için etrafında kenetlenmektir. Bunu başaracağımıza inanıyor ve güveniyorum. Sosyal demokrat bir partinin mensupları olan bizler bunu başaracağız.
Göreve geldiğimizde, çağdaş ve daha yaşanabilir bir kent için CHP’nin sosyal demokrat belediyecilik anlayışını temel alan, projeli hizmetlerimizi, parti örgütüyle birlikte tüm Muratpaşa halkımızın hizmetine sunacağız. Şeffaf insan odaklı yönetim anlayışı ile halkın katılımını her zaman öne çıkartacağız, belediyeye gelen her vatandaşı karşılayacak özel bir HALK MASASI oluşturacağız. Ve sorunların çözümü için her türlü tedbiri alarak, bürokratik engelleri ortadan kaldırmak içinde gerekli özeni göstereceğiz. Muratpaşa İlçemizin 25-50-100 yıllık geleceğini planlayarak; deprem, fırtına, sel ve benzeri doğal afetlere karşı AFET koordinasyon merkezi kuracağız, Ayrıca gecekondu ve diğer tüm alanlardaki tapu sorununu çözmek için özel TAPU MASASI kuracağız. Muratpaşamıza yaraşır, yakışır ve çağdaş modern kent meydanları yaratacağız. Tüm vatandaşlarımızın iyi ve kötü gününde mutlaka yanında olacağız. İLERİ YAŞ GRUBUNDAKİ insanlarımızın sosyal ve kültürel ihtiyaçlarına yönelik olarak çok yönlü donanımlı KAHVELER yapacağız.”

ÖNCE İŞÇİNİN PARASI ÖDENECEK
Taşeron işçiler ile ilgili gerekli tüm düzenlemeyi yapacaklarını ve göreve geldiklerinde önce işçinin parasını ödeyeceklerini belirten CHP Muratpaşa Belediye Başkan A.Adayı Adnan Yıldız konuşmasını şöyle tamamladı;

“Zor koşullar altında ve düşük ücretler karşılığında hizmet vermeye çalışan taşeron işçilerimizin, her türlü sorununu masaya yatırıp, mevcut sorunları parti örğütümle birlikte çözeceğiz.. Çalışma saatlerinin iyileştirilmesi,ücretlerinin günün koşullarına uyarlanması, öğle yemeği ve yıllık kıyafet desteği sağlanması ayrıca her çalışanın bordrosunda belirtilen ücreti alması için gerekeni yapacağız. Fazla çalışmaları halinde mesai ücretleri mevcut maaşlarına ek olarak yansıtılacaktır. Taşerona ödeme yapılmadan önce işçinin ücreti ödenecek daha sonra varsa ya da kalırsa taşerona ödeme yapılacaktır. Çalışan arkadaşlarımızın ücretleri gününde zamanın da ödenecektir, bununla ilgili bir olumsuzluk yaşanmaması adına gereken her türlü tedbirler zamanında alınacaktır, çünkü bizim için “EMEK EN YÜCE DEĞERDİR”
ADnan YILDIZ Konukseverde-*BEN YURDUMU ÖZLEDİM*dedi.
BEN YURDUMU ÖZLEDİM

Göreve geldiklerinde Mutlaka 500 kişilik 5 yıldızlı bir öğrenci yurdu yapacaklarını ifada eden CHP Muratpaşa Belediye Başkan A.Adayı Adnan Yıldız,”Ben Yurdumu Özledim” dedi.


Yıldız Konuşmasını şöyle sürdürdü “Muratpaşa ya yakışır Mega Projelerimiz var. Bunları yaklaşık 40-45 ana başlık altında topladık. Öncelikle belediyeyi tepeden tırnağa bürokrasiden arındırarak fonksiyonel, üretken çözümden yana işlerlik kazandırmak istiyoruz. En önemsediğimiz projemiz ise öğrenci yurdu. Sosyal Belediyecilik Çerçevesinde Üniversite Öğrencilerimize yönelik en az 500 kişilik Öğrenci yurdu yapmayı düşünüyoruz. Üniversite öğrencilerine yönelik bu yönde çok büyük bir YURT eksikliği olduğunu biliyoruz.Büyükşehir belediyemizin yaptığı 300 kişilik öğrenci yurduna talep bin kişinin üzerinde olmuştur, bu da öğrenci yurdu yapılmasının ne kadar gerekli olduğunu göstermektedir. Ben öğrenci yurdu yapmanın heyecanını özlemini yüreğimde hissedip duyuyorum. Tüm halkımızın da aynı özlem içinde olduğunu biliyorum. Biz sosyal demokrat bir belediye olarak öğrencilerimize sahip çıkmamız gerektiğini düşünüyoruz. Göreve geldiğimiz zaman ilk yapacağımız proje olan yurt yapımını sadece belediye ile sınırlı tutmayıp, işadamlarımıza ucuz arsa ve alt yapı desteği sağlayarak üniversite öğrencilerimize yönelik yurt yapmalarını teşvik edeceğiz. Bu anlamda şimdiden, ben yurdumu özledim.”
Adnan Yıldız; Denizlerin dalgasıyım-Gün Haber
Adnan Yıldız; Denizlerin dalgasıyım
CHP Antalya Muratpaşa Belediye Başkan Aday Adayı İnş.Müh.Adnan Yıldız,CHP'nin kayıtlı Bahçeli-Deniz-Kışla ve Altındağ mahallesi üyeleriyle bir araya geldi.


CHP’nin Deniz mahallesi irtibat bürosunda partililerin yoğun ilgisiyle karşılaşan Yıldız yaklaşık 2 saat boyunca partililere projelerini anlattı. CHP de adayların mutlaka ön seçimle belirlenmesi gerektiğinin altını bir kez daha çizen CHP Muratpaşa Belediye Başkan A.Adayı Adnan Yıldız, belediyeye girdiğimiz andan itibaren CHP'nin sosyal demokrat belediyecilik anlayışını parti örgütüyle birlikte, halka sunmak için belediyenin idari yapılanmasını gözden geçireceklerini söyledi.

SORULARI YANITLADI


Aday belirlemeyle ilgili partililerin sorularını da yanıtlayan Yıldız, “30 Mart 2014'de yapılacak seçimler partimiz açısından çok önemli. Antalya'mızda Bütünşehir gereği Kaş ilçesinin Kalkan'ından Gazipaşa ilçesinin en uç köyündeki seçmen de Büyükşehir Belediyesi için oy kullanacaktır. Partimizin sadece Muratpaşa'da değil tüm il genelinde başarılı olması için hepimize büyük görevler düşmektedir" dedi.

Belediyenin işleyiş şemasını yeniden değerlendirmeye tabi tutup yönetim birimlerinde CHP’nin Sosyal Demokrat Belediyecilik anlayışını benimsemiş özümsemiş bir yönetsel yapı oluşturacaklarını belirten Yıldız. ayrıca başta 56 mahalle muhtarımız olmak üzere tüm sivil toplum örgütü temsilcilerine de mekan yaratarak kamu adına proje üretmelerini teşvik edeceğiz şeklinde konuştu.

DENİZLERİN DALGASIYIM


Antalya halkını mutlaka denizle bütünleştireceklerini belirten Yıldız; Deniz festivalleri, deniz şenlikleri düzenleyerek, deniz altı/üstü su sporlarını teşvik edeceklerini ve deniz müzesi açacaklarını, ayrıca nasıl deniz dalgasız, dalga da denizsiz olmazsa; denizlerde insanlarımızın ayrılmaz bir parçası olacaktır, bir başka anlatımla halkımız denizlerin dalgası olacaktır dedi.

"Çağdaş ve Yaşanabilir Bir Muratpaşa için; PROJELERİMİZLE HİZMETE HAZIRIZ" sloganı ile yola çıktıklarını ifade eden Adnan Yıldız, göreve geldiklerinde CHP rozetini hiçbir zaman yakasından çıkarmayacağını ve parti örgütü ve STK ile birlikte çalışacağını sözlerine ekledi.

CHP Antalya Muratpaşa Belediye Başkan Aday Adayı İnş.Müh.Adnan Yıldız,CHP'nin kayıtlı Bahçeli-Deniz-Kışla ve Altındağ mahallesi üyeleriyle bir araya geldi.
CHP’nin Deniz mahallesi irtibat bürosunda partililerin yoğun ilgisiyle karşılaşan Yıldız yaklaşık 2 saat boyunca partililere projelerini anlattı. CHP de adayların mutlaka ön seçimle belirlenmesi gerektiğinin altını bir kez daha çizen CHP Muratpaşa Belediye Başkan A.Adayı Adnan Yıldız, belediyeye girdiğimiz andan itibaren CHP'nin sosyal demokrat belediyecilik anlayışını parti örgütüyle birlikte, halka sunmak için belediyenin idari yapılanmasını gözden geçireceklerini söyledi.

SORULARI YANITLADI

Aday belirlemeyle ilgili partililerin sorularını da yanıtlayan Yıldız, “30 Mart 2014'de yapılacak seçimler partimiz açısından çok önemli. Antalya'mızda Bütünşehir gereği Kaş ilçesinin Kalkan'ından Gazipaşa ilçesinin en uç köyündeki seçmen de Büyükşehir Belediyesi için oy kullanacaktır. Partimizin sadece Muratpaşa'da değil tüm il genelinde başarılı olması için hepimize büyük görevler düşmektedir" dedi.

Belediyenin işleyiş şemasını yeniden değerlendirmeye tabi tutup yönetim birimlerinde CHP’nin Sosyal Demokrat Belediyecilik anlayışını benimsemiş özümsemiş bir yönetsel yapı oluşturacaklarını belirten Yıldız. ayrıca başta 56 mahalle muhtarımız olmak üzere tüm sivil toplum örgütü temsilcilerine de mekan yaratarak kamu adına proje üretmelerini teşvik edeceğiz şeklinde konuştu.

DENİZLERİN DALGASIYIM


Antalya halkını mutlaka denizle bütünleştireceklerini belirten Yıldız; Deniz festivalleri, deniz şenlikleri düzenleyerek, deniz altı/üstü su sporlarını teşvik edeceklerini ve deniz müzesi açacaklarını, ayrıca nasıl deniz dalgasız, dalga da denizsiz olmazsa; denizlerde insanlarımızın ayrılmaz bir parçası olacaktır, bir başka anlatımla halkımız denizlerin dalgası olacaktır dedi.

"Çağdaş ve Yaşanabilir Bir Muratpaşa için; PROJELERİMİZLE HİZMETE HAZIRIZ" sloganı ile yola çıktıklarını ifade eden Adnan Yıldız, göreve geldiklerinde CHP rozetini hiçbir zaman yakasından çıkarmayacağını ve parti örgütü ve STK ile birlikte çalışacağını sözlerine ekledi.
Adnan Yıldız-"Parti Rozetimi Çıkarmam"-Körfez Gazetesi
Parti rozetimi çıkarmamYıllarca CHP’nin her kademesinde hizmet veren İnşaat Mühendisi Adnan Yıldız şimdi Muratpaşa Belediye Başkanlığına aday adayı. “Parti rozetimi çıkarmadan da adil hizmet verileceğini göstereceğim” diyen Yıldız, farklı bir aday adayı profili çiziyor


Muratpaşa Belediye Başkan Aday Adayı İnşaat Mühendisi Adnan Yıldız, 1958 Kayseri doğumlu. İTÜ İnşaat Fakültesi’ni bitirdiği 1982 yılından bu yana Antalya’da yaşıyor. Aktif siyasi hayatına 1990 yılında SHP’ye üye olarak giren Yıldız, 1992 yılından beri de Cumhuriyet Halk Partisi saflarında siyaset yapıyor. 1994-1995 arası merkez ilçe başkan yardımcılığı, 1995-1998 arası merkez ilçe sekreteri ve 1998-2001 yılları arasında Muratpaşa Belde Örgütü Başkanlığı yapan Yıldız değişik zamanlarda genel ve yerel seçimlerde seçim komisyonlarında da görev almış. Evli ve bir çocuk babası olan Yıldız, parti tabanının yanı sıra sosyal çevrelerde de sevilen bir isim. Yıldız aday adaylığında da bir hayli iddialı. Özellikle üye bazlı eğilim yoklaması yapılması halinde sandıktan çıkacağına kesin gözüyle bakıyor. Bu konuda partililere güveni tam. “Onlar tarih boyunca her koşul altında doğruyu seçmiştir, yine seçecektir” diyor. İşte Adnan Yıldız’la yaptığımız o röportaj.
Aday belirleme yönteminden başlayalım. Nasıl bir yöntem bekliyorsunuz ?
Biz başından beri üye bazında, kapalı oy, açık tasnifle yapılacak bir eğilim yoklamasını arzu ediyoruz. Bu yönde bir yöntem uygulanmasını bekliyoruz çünkü bu yöndeki isteklerimizi genel merkeze defalarca bildirdik. Parti genel merkezinin şu ana kadar aldığı resmi bir karar yok.
Beklentiniz olmazsa yani üye bazında değil de halka sorulması yönünde bir karar çıkarsa hayal kırıklığı yaşar mısınız ?
Hayır, yaşamam. Genel merkezimizin üye bazlı eğilim yoklaması yapacağına yürekten inanıyorum. Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’yla görüşmemizde kendisi de eğilim yoklamasından yana olduğunu söylemişti. Ben bu partinin belediye başkanı olacaksam zaten doğru olan da bu kararı partililerimin vermesi olacaktır. Kaldı ki, Cumhuriyet Halk Partisi’nin üyeleri her şart ve koşul altında doğru tercihi yapmasını bilmiştir. Tarih bunun örnekleriyle doludur. CHP’liler yine en doğrusunu seçeceklerdir.
Aday adayı çokluğunu nasıl değerlendiriyorsunuz ?
Aday çokluğu son derece normal.Her CHP üyesinin her yere aday olma hakkı vardır. Biz de Muratpaşa Belediyesi’ni daha iyi hizmetlerle donatmak için yola çıktık. Buna uygun projelerimiz var. Partililerimizle, ekip arkadaşlarımızla birlikte belediye hizmetlerini daha ileriye taşıyacağımıza inandığımız için aday olduk.


Nasıl taşıyacaksınız, neler var dağarcığınızda?
Birçok projemiz var. Bunları 45 ana başlık altında topladık. Öncelikle belediyeye tepeden tırnağa işlerlik kazandırmak istiyoruz. En önemsediğimiz projemiz öğrenci yurdu. 500 kişilik bir öğrenci yurdu yapmayı düşünüyoruz. Üniversite öğrencilerine yönelik bu yönde çok büyük bir eksiklik olduğunu biliyoruz. Büyükşehir’in yaptığı 300 kişilik öğrenci yurduna talep bin kişi. Yani hali hazırda 700 öğrenci açıkta. Bizim sosyal demokrat bir belediye olarak öğrencilerimize sahip çıkmamız gerektiğini düşünüyoruz. Bunun dışında, belediyede bir defa her gelen vatandaşımızı karşılayacak bir Halk Masası oluşturacağız. Belediyeye gelen herkes önce bu masada karşılanacak, talepleri dinlenecek, yapılması gerekenler buradaki görevlilerin denetiminde yapılacak. Bu başvuru sisteme girecek. Kişinin dilekçesi yazılacaksa yazılacak, ilgili servise gitmesi gerekiyorsa gönderilecek. Vatandaşın o günkü talebinin yerine getirilip getirilmediği, sorunlarının çözülüp çözülmediği her günün sonunda digital ekranda yayınlanacak. ‘Bugün git yarın gel’ anlayışını kesinlikle ortadan kaldıracağız. Örneğin bir inşaat ruhsatını bir ay içinde vereceğiz. Yani bir aylık süreyle sınırlayacağız. Şuan 6 ay sürüyor bir ruhsat almak...

Muhalefet mevcut Başkan Evcilmen’i sadece park bahçe yapmakla eleştiriyor, siz katılıyor musunuz buna ?
Park yapmak belediyelerin ana görevlerinden biridir zaten. Özel bir çalışma değil yani. Kaldı ki nerenin yeşil alan olacağı, nerede park yapılacağı Büyükşehir Belediyesi’nce yapılan 1/5 binlik planlarda belirlenmiştir. Alt belediye başkanları sadece uygulamayı gerçekleştirir. Biz göreve gelirsek bunu ziyadesiyle yapacağız. Başkan olmam halinde öncelikle yapmayı planladığımız şeylerden biri de kapsamlı bir kültür merkezi. İçerisinde konferans salonlarının, sanat galerilerinin, çalışma atölyelerinin yer aldığı, insanların eserlerini üretip sergileyebilecekleri geniş alanlar barındıran bir merkez olacak.
Bu tür yerler halk adına yapılıyor ancak belli bir süre sonra fahiş fiyatlar nedeniyle sadece belli bir kitleye hizmet vermeye başlıyor…
Haklısınız. Ancak biz bunları kesinlikle halkımız için yapacağız. Her şeyden önce dünya standartlarına uygun olacak. Örneğin bir öğrenci yurdu yapacağız, 5 yıldızlı otel ayarında olacak ve öğrencilerimize uygun makul ücretlendirme yapılacak. Belediyeler kar amacı güden kuruluşlar değildir. Örneğin ulaşımda kar amacı güdemezsiniz. Kültür-sanat faaliyetlerinde kar amacı güdülmez. Başka yerlerden kazanır buraları finanse edersiniz. Halı sahaları, tenis kortları, basket sahaları ki bunlardan şuanda para alınıyor, biz hepsini spor yapan vatandaşlarımızın kullanımına bedelsiz sunacağız.
YILDIZ; ENGELLILERLE BERABER:
YILDIZ; ENGELLILERLE BERABER:

CHP Antlya Muratpasa Belediye Baskan Aday Adayligimla ilgili yaptigim calismalar cercevesinde Turkiye Sakatlar Dernegi Antalya Subesi baskani Mehmet Karavural ve yonetim kurulu uyelerini Etiler mahallesindeki dernek binalarinda ziyaret ettik... Yerel konular ile engellilerin sorunlari uzerinde konustuk. Faydali gecen ziyaretimizde bizleri agirlayan dernek baskani Sn.Mehmet Karavural ve yonetim kurulu uyelerine sahsim ve arkadaslarim adina ayri ayri tesekkur ediyorum. Kendilerine bundan sonraki calismalarinda basarilar diliyorum... Tum arkadaslarima Sevgi Saygi ve Selamlar...

Muratpaşa Belediye Başkan Aday Adayı Adnan Yıldız “Belediyede lambalar akşam 5’den sonra da yanacak”dedi.- Gün Haber
Muratpaşa Belediye Başkan Aday Adayı Adnan Yıldız “Belediyede lambalar akşam 5’den sonra da yanacak”dedi.

CHP Muratpaşa Belediye Başkan aday adayı İnşaat Müh. Adnan Yıldız, Bayındır, Soguksu ve Güvenlik mahallerinde partililerle bir araya geldi.

Yoğun bir ilgi ile karşılanan Adnan Yıldız, "Ben içinizden bir arkadaşınız olarak göreve geldiğimde sizlerle ve parti örgütümle el ele vererek Muratpaşa İlçemizde halkımızın tüm sorunlarını çözeceğiz. İnsanlarımızın çağdaş modern sanatsal ve kültürel yanının ağır bastığı bir kentte özgür, mutlu, güven içinde yaşaması için kentimizin geleceğini uzun vadeli olarak planlayacağız” dedi.


BELEDİYE DE LAMBALAR AKŞAM DA YANACAK

Günlük rutin işlerin dışındaki hizmet projelerini mesai bitiminden sonrada da devam ettireceklerini belirten Muratpaşa Belediye Başkan Aday Adayı Adnan Yıldız “Belediyede lambalar akşam 5’den sonra da yanacak”dedi.


“Tüm hizmetleri halkımızın ayağına götürmek temel hizmet felsefemiz olacaktır” diyen Yıldız konuşmasını şöyle sürüdürdü;“Kentimizin uzun vadeli geleceğini planlamak normal mesai saatleri içerisine sıkıştırılamayacak kadar önemlidir. Ayrıca normal işlerin içinde uzun vadeli düşünmek de pratik olarak kolay değildir. Çünkü kısa vadeli düşünmeyle uzun vadeli düşünmenin formatları ve konseptleri farklıdır.Her işi kendi koşullarında düşünerek planlayıp programlamak gerekir. Bunun için bizim dönemimizde belediye binamızda çalışmalarımız mesai saatleri dışında da devam edecektir, yani Lambalar 5’den sonra da yanacaktır. Çalışan üreten yaratan, halkımızın tüm sorunlarını sıkıntılarını dertlerini problemlerini önüne katıp kovalayan bir belediyecilik anlayışını felsefesini yapısını dokusunu, parti örgütümüzle birlikte hayata geçirerek halkımızın emrinde halkımızın hizmetinde olan bir belediye işleyişi yaratacağız.


Muratpaşa İlçemizde yaşayan halkımızın günlük yaşamlarını kolaylaştırmak adına gerekli tüm tedbirleri alacağız.Günü değil geleceği kurtarmak planlamak bunun için günlük rutin işlerin dışına çıkarak kentimizin 25-50-100 yıl sonraki geleceğini en iyi bir şekilde planlayacağız. Bu da normal mesai saatleri dışında çalışmakla mümkün olacaktır. Parti örgütüm ve tüm sivil toplum kuruluşlarının da içinde olacağı bir çalışmayla bundan 10 yıl 25 yıl 50 yıl sonra hangi mahallede ya da hangi alanda hizmet yapılacağını belirleyeceğiz. Bu planlarımızı halkımızla paylaşacağız. İnsanlarımız da bu uzun vadeli plan içinde şehrimizin geleceğini görerek kendi yaşamlarına yön vereceklerdir"
Adnan Yıldız -Muratpaşa'da Deprem
Yıldız; Afet Yönetim Birimi oluşturacağız


Yıldız; Afet Yönetim Birimi oluşturacağız

CHP Muratpaşa Belediye Başkan aday adayı İnş.Müh.Adnan Yıldız, dünyada insanların hemen hemen her gün jeolojik,meteolojik ve çevresel nedenlerden dolayı, doğal yada teknolojik felaketlerle karşı karşıya kaldıklarını belirterek, “Afetler can kayıplarına,yaralanmalara,ekonomik kayıplara yol açarak,sosyal ve çevresel yıkımlara neden olmaktadır.Afet öncesi hazırlıklı olmak,afet sonrası ise acil yardım hizmet gruplarının hızlı ve etkin kullanılmasını sağlamak amacıyla, göreve geldiğimizde Muratpaşa İlçesi’nde ‘Afet Yönetim Birimi’ oluşturacağız” dedi.

MURATPAŞA 1.DERECEDE DEPREM BÖLGESİ

Antalya da 1999 yılına kadar tüm yapıların,4.derecede deprem kuşağına göre ve 1975 yılı afet yönetmenliğine göre yapıldığına dikkat çeken CHP Muratpaşa Belediye başkan aday adayı Adnan Yıldız, ancak Marmara depremi ile birlikte bu yapıların sağlıksız olduğunu hep birlikte gördüklerini söyledi. Yıldız, Antalya’nın 1.derecede deprem kuşağına ve yeni deprem yönetmeliğine göre yeniden yapılandırıldığını fakat 1999 yılına kadar yapılan yapılarla ilgili geriye dönük hiçbir tedbir alınmadığını belirterek, göreve geldiklerinde AB Kriterleri doğrultusunda, Muratpaşa ilçesinde, 1999 yılından önce inşa edilen tüm yapıların,halkın güvenliği,sağlığı ve mutluluğu için tekrar gözden geçireceklerini ifade etti.AFET YÖNETİM REHBERİ OLUŞTURACAĞIZ

Muratpaşa ilçesinde afetler konusunda,halkın mutlaka eğitilmesi gerektiğinin altını çizen CHP Muratpaşa Belediye başkan Aday Adayı Adnan Yıldız, afet bilgi sistemi içinde Muratpaşa ilçesinde tüm sokak ve mahallelerin,okul,hastane,karakol,v.b.ile parklarını içeren kitapçık biçiminde bir Muratpaşa ilçesi rehberi hazırlayacaklarını ve afetlere karşı planlama ve alınabilecek önlemlere yönelik çalışmaları bu kitapçıkta halkın bilgisine sunacaklarını ifade etti.

Doğal afetlere karşı planlama ve alınabilecek önlemlere yönelik çalışmalar ile güvenlik kültürünün oluşturulması hedeflenen “Afet Yönetim Merkezi Projesi” ni mutlaka hayata geçireceklerini belirten Adnan Yıldız ayrıca, Muratpaşa ilçesinde yerleşim amaçlı jeolojik ve jeoteknik etüt raporu hazırlanarak yapılan saha çalışması ile elde edilen zemin bilgileri bilgisayara aktarılarak, ilçede yerleşime uygunluk haritaları oluşturulacağını söyledi.


YARDIM HARİTALARI OLUŞTURACAĞIZ

Afet bilincini yükseltmek, kendimizi ve çevremizdekileri gelecek bir afete hazırlamak için,böyle bir projenin Muratpaşa ilçesinde gerekli olduğunun altını çizen,Yıldız, AFET BİLGİ SİSTEMİ oluşturacaklarını belirterek, "İlçemizdeki mahalle, cadde,sokak, parsel, kapı numaralarını bu sisteme kayıt edeceğiz. Afet konteyner yerlerinden, eğitim ve sağlık binaları, akaryakıt istasyonları, resmi kurumlar, geçici iskan alanları, enkaz dökülebilecek alanlar, ilk yardım koordine merkezleri , lojistik destek merkezi ve çadır kent alanları v.b. gibi afet anında gerekli bilgilerin de girildiği İlçe Acil Yardım Haritaları oluşturacağız”dedi.

Yıldız ayrıca,göreve geldiklerinde Muratpaşada yaşayan herkesin deprem konusunda eğitilmesini hedefleyen “Eğitim Projesi” başlatacaklarını da sözlerine ekledi.
Adnan YILDIZ-Birleşik Kamu-İş Konfederasyonu ve Eğitim-İş Antalya Şubesine Ziyaret
CHP Antalya Muratpaşa Belediye Başkan Aday Adaylığımla ilgili yapmış olduğum ziyaretler çerçevesinde STK'dan Birleşik Kamu-İş Konfederasyonu dönem sözcüsü ve Eğitim-İş Şube Başkanı Sn.Mehmet Balık ve yönetim kurulu üyeleri ile Yerel-İş Şube başkanı Remzi Ayal ve Büro-İş Sendikası MYK üyesi Zehra Serttaş'ı Eğitim-İş binasında ziyaret ettim. Belediyecilik anlayışımızı ve hizmet projelerimizi anlattım ve kendilerinin Belediyemizden hizmet beklentilerini dinledim. Sorulan sorulara yanıt verip karşılıklı görüş alışverişinde bulunduk. Çok sıcak bir ortamda geçen görüşmemiz de; güzel bir ev sahipliği sergileyen Başkan Sn.Mehmet Balık ve tüm arkadaşlarına en içten teşekkürlerimi sunuyorum. Sevgi Saygı ve Selamlar...
Adnan YILDIZ-Muratpaşa İlçe Başkanlığının Düzenlediği Burs Kermesinde
CHP Antalya Muratpasa Ilce Kadin Kollarimizin Kislahan Oteli onunde; acil ihtiyaci olan ogrencilerimize BURS temin etme amacina yonelik duzenlemis oldugu kermes etkinligine katildim... Son derece duzgun programlanarak uygulamaya konan bu etkinlikten dolayi Basta Ilce Baskanim Sn.Ercan Erkan ve ilce yonetim kurulu uyelerine Kadin Kolu Baskanimiz Sn.Feryal Tezcan ve yonetim kurulu uyelerine, ayrica emegi gecen tum partili arkadaslarima tesekkur ediyor, kendilerini ayri ayri tebrik ediyorum... Sevgi Saygi ve Selamlar...
Adnan YILDIZ-Atak gatesi-23-09-2013
Muratpaşa’nın SEGMENTİNİ değiştireceğiz
CHP Muratpaşa Belediye Başkan Aday Adayı İnş Müh. Adnan Yıldız, seçim ziyaretlerini sürdürüyor. nüfusuyla bir çok...

CHP Muratpaşa Belediye Başkan Aday Adayı İnş Müh. Adnan Yıldız, seçim ziyaretlerini sürdürüyor. nüfusuyla bir çok kenti geride bırakan ilçenin sorunlarını tek tek çözerek, daha da geliştireceklerini belirten Yıldız, “Göreve geldiğimizde Muratpaşa’nın SEGMENTİNİ değiştireceğiz” dedi
Hız kesmiyor

“CHP Antalya “ÇAĞDAŞ ve YAŞANABİLİR BİR MURATPAŞA” için “PROJELERİMİZLE GÖREVE TALİBİZ sloganını kullanan Muratpaşa Belediye Başkan Aday Adayı Yıldız, seçim çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Çağdaş Esnaf Sanayici ve İşadamları Derneği Başkanı İbrahim Tekpınar, Konyalılar Derneği Başkanı Hüseyin Cengiz, Eğitim-İş Sendikası Başkanı Mehmet Balık ve yönetim kurullarını ziyaret eden Yıldız, hedef ve projelerini anlattı.

Siyasi kariyeri

Ziyaretlerinde öz geçmişini anlatan Adnan Yıldız “1958 yılında Kayseri de doğdum, ilkokulu köyüm Alaybeyli’de okudum, ortaokulu Ankara’da, liseyi Kayseri’de, üniversiteyi İstanbul’da okudum. 1982 yılında İ.T.Ü. İnşaat Fakültesi’ni bitirdim. Aynı yıl Antalya’ya yerleştim. 1982-1987 yılları arası inşaat mühendisi olarak, 1987-2012 yılları arasında ise kendi işimde çalıştım.1990 yılında SHP’ye üye oldum. 1992 yılında CHP’ye geçtim. 1994-1995 arası merkez ilçe başkan yardımcılığı, 1995-1998 arası merkez ilçe sekreteri ve 1998-2001 yılları arasında Muratpaşa Belde Örgütü Başkanlığı yaptım. Değişik zamanlarda genel ve yerel seçimlerde seçim komisyonlarında görev aldım. Evli bir çocuk babasıyım” dedi.

Yeni bir Muratpaşa

Yıldız, göreve geldiklerinde halkımızın ihitiyacı olan Mega projelerimizi Muratpaşa’da hızla hayata geçireceğiz, bu yapacağımız eserler İlçemizin yapısını, dokusunu, özünü ve içeriğini değiştireceğinden SEGMENT değişimi yaratacaktır. Gençlerimizin tüm sorunlarına sıkıntılarına aşlarına ve işlerine sahip çıkacağiz.Üniversite öğrencilerine yönelik 5 yıldızlı otel konseptinde öğrenci yurdu Yapacağız. Üniversite öğrencilerimize ayrıca ücretsiz çamaşırhane üniteleri inşa edeceğiz.Gençlerimize sosyal ve kültürel alanlarda destek vereceğiz.Gençlerimizi her yaz Sosyal kamplara göndereceğiz. Halkımızın daha mutlu yaşayacağı bir Muratpaşa yaratacagız. Muratpaşa’da yaşamak bir ayrıcalık olacaktır” dedi.

Mega projeler

Mahallelerde halkımızın ücretsiz olarak faydalanacağı spor alanları yaratacağız. İlçemizin gereksinimi olan Kent Meydanları yapacaklarını belirten Yıldız, Mahallelerimizde bulunan tüm parklarda Pazar yerlerinde güvenlik, aydınlatma ve tuvalet gibi gereksinimler hızla yerine getirilecektir.
Adnan YILDIZ -Tabibp Odası-Antalya Şubesi Ziyareti
CHP Antalya Muratpasa Belediye Baskan Aday Adayligimla Ikgili olarak Antalya Tabip Odasi Baskani Can Erturk ve yonetim kurulu uyelerini yerlerinde ziyatet ettim. Gostermis olduklari sicak ilgi ve alakadan dolayi kendilerine en icten tesekkurlerimi sunuyorum... Tum arkadaslarima Sevgi Saygi ve Selamlar..
.
Adnan YILDIZ -ADD(Atatürkçü Düşünçe Derneği Antalya Şube Ziyareti
Yıldız; Çözüm projeleri bizde


Yıldız; Çözüm projeleri bizde

CHP Muratpaşa Belediye Başkan Aday Adayı Adnan Yıldız, CHP Muratpaşa Kadın Kolları, Atatürkçü Düşünce Derneği ve CHP eski Antalya Milletvekili Fahri Özçcelik’i ziyaret ederek göreve geldiklerinde gerçekleştireceği projelerini anlattı. Yıldız, “Her sorunu Halk Masası ile çözeceğiz” dedi

HER SORUN ÇÖZÜLECEK

Cumhuriyet Halk Partisi Muratpaşa Belediye Başkan Aday Adayı İnş. Müh. Adnan Yıldız, ziyaretlerde yaptığı konuşmada, belediye çalışanlarının sosyal ve sendikal hakları ile maaşlarının ve çalışma saatlerinin yaşam standartlarına uygun bir şekilde yeniden düzenleneceğini söyledi. Yıldız, belediyeye gelen her vatandaşı karşılayacak özel bir Halk Masası oluşturacaklarını ve sorunların çözümü için her türlü tedbiri alacaklarını, bürokratik engelleri ortadan kaldırmak içinde gerekli özeni göstereceklerini ve belediye çalışanlarının halka en iyi hizmeti verebilmesi için, hizmet içi eğitime tabi tutulacağını, özellikle de gençlere sahip çıkacaklarını kaydetti.

SOSYAL DEMOKRAT BELEDİYECİLiGİ GETİRECEGİZ

Yıldız, “Muratpaşa’da halkımızın çağdaş modern sanatsal ve kültürel yanının ağır bastığı bir kentte özgür, mutlu, güven içinde yaşaması için gerekli her türlü hizmeti sunacağız, çünkü biz sadece Sorunları değil çözümlerini de biliyoruz” dedi. CHP’de adayların mutlaka ön seçimle belirlenmesi gerektiğinin altını çizen CHP Muratpaşa Belediye Başkan Aday Adayı İnş. Müh. Adnan Yıldız, göreve geldigi günden itibaren CHP’nin Sosyal Demokrat Belediyecilik anlayışını parti örgütüyle birlikte tüm halka sunmak için belediye yapılanmasında gerekli her türlü düzenlemeyi yapacaklarını söyledi.

ÇÖZÜM PROJELERİ BİZDE

‘Muratpaşa’nın her türlü sorununun çözüm projeleri bizde’ diyen Adnan Yıldız,şöyle konuştu,

“Bizden sonraki kuşaklara çağdaş modern sanat ve kültür derinliği olan bir kent yapısı bırakabilmemiz için Muratpaşamızı şehircilik ilkelerine uygun olarak 25-50-100 yıllık geleceğini planlayacağız. Günlük rutin işlerin dışındaki hizmet projelerimizi günlük değil ileriye dönük olarak uzun vadeli düşüneceğiz. Antalya’mız birinci derce deprem kuşağında olup ciddi deprem riski altındadır, olası bir olumsuzluk halinde belediye olarak hazırlıklı olmamız gerekiyor bunun için Deprem, fırtına, sel ve benzeri doğal afetlere karşı tam donanımlı Afet Koordinasyon Merkezleri kuracağız.

ÇAĞDAŞ MODERN KENT MEYDANLARI YAPACAĞIZ

Yapı Güvenlik sorunu taşıyan binaların yenilenmesi için gerekli çalışmayı sıkı bir şekilde yapacağız. Ayrıca gecekondu ve diğer tüm alanlardaki tapu sorununu çözmek için özel tapu masası kuracağız. Belediyenin gelir ve giderlerini tüm halkımızın göreceği şekilde digital ekranda yayınlayacağız. Muratpaşa’mıza yaraşır çağdaş modern kent meydanları yaratacağız.Sanatçılarımızın eserlerini icra edip sergileyecekleri kültür ve sanat merkezleri inşa edeceğiz.Üniversite öğrencilerine ve ekonomik zorluk çeken vatandaşlarımızın çamaşırlarını ücretsiz olarak yıkatacakları belediye çamaşırhane üniteleri İnşa edeceğiz
Adnan YILDIZ-Muratpaşa İlçe Kadın Kolları Ziyareti
Yıldız; Çözüm projeleri bizde


Yıldız; Çözüm projeleri bizde

CHP Muratpaşa Belediye Başkan Aday Adayı Adnan Yıldız, CHP Muratpaşa Kadın Kolları, Atatürkçü Düşünce Derneği ve CHP eski Antalya Milletvekili Fahri Özçcelik’i ziyaret ederek göreve geldiklerinde gerçekleştireceği projelerini anlattı. Yıldız, “Her sorunu Halk Masası ile çözeceğiz” dedi

HER SORUN ÇÖZÜLECEK

Cumhuriyet Halk Partisi Muratpaşa Belediye Başkan Aday Adayı İnş. Müh. Adnan Yıldız, ziyaretlerde yaptığı konuşmada, belediye çalışanlarının sosyal ve sendikal hakları ile maaşlarının ve çalışma saatlerinin yaşam standartlarına uygun bir şekilde yeniden düzenleneceğini söyledi. Yıldız, belediyeye gelen her vatandaşı karşılayacak özel bir Halk Masası oluşturacaklarını ve sorunların çözümü için her türlü tedbiri alacaklarını, bürokratik engelleri ortadan kaldırmak içinde gerekli özeni göstereceklerini ve belediye çalışanlarının halka en iyi hizmeti verebilmesi için, hizmet içi eğitime tabi tutulacağını, özellikle de gençlere sahip çıkacaklarını kaydetti.

SOSYAL DEMOKRAT BELEDİYECİLiGİ GETİRECEGİZ

Yıldız, “Muratpaşa’da halkımızın çağdaş modern sanatsal ve kültürel yanının ağır bastığı bir kentte özgür, mutlu, güven içinde yaşaması için gerekli her türlü hizmeti sunacağız, çünkü biz sadece Sorunları değil çözümlerini de biliyoruz” dedi. CHP’de adayların mutlaka ön seçimle belirlenmesi gerektiğinin altını çizen CHP Muratpaşa Belediye Başkan Aday Adayı İnş. Müh. Adnan Yıldız, göreve geldigi günden itibaren CHP’nin Sosyal Demokrat Belediyecilik anlayışını parti örgütüyle birlikte tüm halka sunmak için belediye yapılanmasında gerekli her türlü düzenlemeyi yapacaklarını söyledi.

ÇÖZÜM PROJELERİ BİZDE

‘Muratpaşa’nın her türlü sorununun çözüm projeleri bizde’ diyen Adnan Yıldız,şöyle konuştu,

“Bizden sonraki kuşaklara çağdaş modern sanat ve kültür derinliği olan bir kent yapısı bırakabilmemiz için Muratpaşamızı şehircilik ilkelerine uygun olarak 25-50-100 yıllık geleceğini planlayacağız. Günlük rutin işlerin dışındaki hizmet projelerimizi günlük değil ileriye dönük olarak uzun vadeli düşüneceğiz. Antalya’mız birinci derce deprem kuşağında olup ciddi deprem riski altındadır, olası bir olumsuzluk halinde belediye olarak hazırlıklı olmamız gerekiyor bunun için Deprem, fırtına, sel ve benzeri doğal afetlere karşı tam donanımlı Afet Koordinasyon Merkezleri kuracağız.

ÇAĞDAŞ MODERN KENT MEYDANLARI YAPACAĞIZ

Yapı Güvenlik sorunu taşıyan binaların yenilenmesi için gerekli çalışmayı sıkı bir şekilde yapacağız. Ayrıca gecekondu ve diğer tüm alanlardaki tapu sorununu çözmek için özel tapu masası kuracağız. Belediyenin gelir ve giderlerini tüm halkımızın göreceği şekilde digital ekranda yayınlayacağız. Muratpaşa’mıza yaraşır çağdaş modern kent meydanları yaratacağız.Sanatçılarımızın eserlerini icra edip sergileyecekleri kültür ve sanat merkezleri inşa edeceğiz.Üniversite öğrencilerine ve ekonomik zorluk çeken vatandaşlarımızın çamaşırlarını ücretsiz olarak yıkatacakları belediye çamaşırhane üniteleri İnşa edeceğiz
Muratpaşa Aday Adayı Adnan YILDIZ -Deniz Mahallesi Ziyareti
CHP’li YILDIZ taban turunda...
Sorunları da Çözümleri de biliyorum…

CHP Muratpaşa Belediye Başkan Aday Adayı İn. Müh. Adnan Yıldız, partisinin Konyaaltı İlçe Örgütü ve Deniz Mahallesi Bölge Çalışma Ofisi’nde partilileriyle bir araya geldi. Projelerini anlatan Yıldız, göreve geldiklerinde belediyeyi partilileriyle birlikte yönetileceğini söyledi
GÖREVE HAZIRIM
“CHP Antalya Muratpaşa’da bir yıldız Adnan Yıldız” ve “Herkes için CHP” sloganını kullanan Muratpaşa Belediye Başkan Aday Adayı Yıldız, CHP Konyaaltı İlçe Başkanı Pınar TOĞAÇ ile CHP Deniz Mahallesi Bölge Çalışma Ofisi başkanı Ramazan BOZKURT ve yönetimiyle ayrı ayrı bir araya geldi. Ziyaretlerde konuşmasına özgeçmişini anlatarak başlayan inş.müh. Yıldız, Muratpaşa İlçemizin hizmet gereksinimlerini bildiğini çözmek için göreve hazır olduğunu söyledi. Aday belirlemeyle ilgili olarak partililerin sorularını yanıtlayan Yıldız, “30 Mart 2014 de yapılacak olan seçimler partimiz açısından çok önemlidir. Sizlerin de bildiği gibi Antalya’mızda Bütünşehir gereği Kaş Kalkandan’dan Gazipaşa’nın en uç köyündeki seçmen de Büyükşehir Belediyesi için oy kullanacaktır. Partimizin sadece Muratpaşa’da değil tüm il genelinde başarılı olması için hepimize büyük görevler düşmektedir” dedi.

ÖN SEÇİM OLACAK
Adayların belirlemesi noktasında kayıtlı üyelerin katılımıyla Eğilim yoklaması yapılacağının altını çizen CHP Muratpaşa Belediye Başkan Aday Adayı İnş. Müh. Adnan Yıldız, “Ön seçim istediğimi Genel Başkanımız Sn.Kemal Kılıçdaroğlu’na yaptığım ziyarette de söyledim. Kendileri de adayların ön seçimle belirlenmesini istediğini belirtti. Partimiz kapalı oy açık tasnif esasına dayanan Örgüt gözetim ve MYK denetiminde sonucu belirleyici eğilim yoklaması yapacaktır, Muratpaşa ilçemizde partimize üye 9 bin 600 kişi vardır” dedi. Göreve geldiğinde belediyeyi parti örgütüyle birlikte yöneteceğinin altını çizen Yıldız, “Belediyenin işleyiş şemasını yeniden değerlendirmeye tabi tutup yönetim birimlerinde CHP’nin Sosyal Demokrat Belediyecilik anlayışını benimsemiş özümsemiş bir yönetsel yapı oluşturacağız. Partimizin ilçe başkanına belediyemizde bir oda vereceğiz”, ayrıca başta 56 mahalle muhtarımız olmak üzere tüm sivil toplum örgütlerine de mekan yaratarak kamu adına proje üretmelerini teşvik edceğiz şeklinde konuştu.

TAŞERON İŞÇİSİNİN MAAŞI ARTACAK
Göreve geldiklerinde belediye çalışanlarının çalışma koşullarını iyileştireceklerini, özellikle de taşeronda çalışanların ücretlerinde ciddi artışlar yapacaklarını belirten Yıldız, “Belediye ye hizmet sunan şirketlerde çalışan işçi arkadaşlarımız çoğu yerde asgari ücretle görev yapmaktadırlar. Daha yaşanabilir ücretleri hak ettiklerini düşünüyorum. Ayrıca yapacağımız anlaşmalarda ilgili şirketlere, ilk önceliğiniz işçilerin maaşlarının gününde ödenmesidir” diyeceğiz dedi.

ÜNİVERSİTİLER İÇİN YURT YAPACAĞIZ
Yıldız, “Muratpaşa'ya çağdaş, modern ve daha yaşanabilir bir kent kimliği kazandıracağız. Göreve geldiğimizde kültür ve sanat etkinlikleri ile Muratpaşa'yı cazibe merkezi haline getireceğiz. Turizm festivalleri, deniz şenlikleri gibi bir çok sosyal ve kültürel alanlarda çığır açacağız. 5 bin ve 10 bin kişilik Kapalı Spor Salonları, kentimize yakışır Gençlik merkezi ve birden fazla kent meydanı yapacağız. Üniversite öğrencileri için 5 yıldızlı 500 kişilik yurt yapacağız. Yine öğrencilerimiz için ücretsiz çamaşırhane kuracağız. Gençlerimizi sosyal kamplara göndererek onların kaynaşmasını sağlayacağız.”
dedi.06-09-2013
KONYAALTI İLÇE BAŞKANLIĞINI ZİYARET
CHP’li YILDIZ taban turunda...
Sorunları da Çözümleri de biliyorum…

CHP Muratpaşa Belediye Başkan Aday Adayı İn. Müh. Adnan Yıldız, partisinin Konyaaltı İlçe Örgütü ve Deniz Mahallesi Bölge Çalışma Ofisi’nde partilileriyle bir araya geldi. Projelerini anlatan Yıldız, göreve geldiklerinde belediyeyi partilileriyle birlikte yönetileceğini söyledi
GÖREVE HAZIRIM
“CHP Antalya Muratpaşa’da bir yıldız Adnan Yıldız” ve “Herkes için CHP” sloganını kullanan Muratpaşa Belediye Başkan Aday Adayı Yıldız, CHP Konyaaltı İlçe Başkanı Pınar TOĞAÇ ile CHP Deniz Mahallesi Bölge Çalışma Ofisi başkanı Ramazan BOZKURT ve yönetimiyle ayrı ayrı bir araya geldi. Ziyaretlerde konuşmasına özgeçmişini anlatarak başlayan inş.müh. Yıldız, Muratpaşa İlçemizin hizmet gereksinimlerini bildiğini çözmek için göreve hazır olduğunu söyledi. Aday belirlemeyle ilgili olarak partililerin sorularını yanıtlayan Yıldız, “30 Mart 2014 de yapılacak olan seçimler partimiz açısından çok önemlidir. Sizlerin de bildiği gibi Antalya’mızda Bütünşehir gereği Kaş Kalkandan’dan Gazipaşa’nın en uç köyündeki seçmen de Büyükşehir Belediyesi için oy kullanacaktır. Partimizin sadece Muratpaşa’da değil tüm il genelinde başarılı olması için hepimize büyük görevler düşmektedir” dedi.

ÖN SEÇİM OLACAK
Adayların belirlemesi noktasında kayıtlı üyelerin katılımıyla Eğilim yoklaması yapılacağının altını çizen CHP Muratpaşa Belediye Başkan Aday Adayı İnş. Müh. Adnan Yıldız, “Ön seçim istediğimi Genel Başkanımız Sn.Kemal Kılıçdaroğlu’na yaptığım ziyarette de söyledim. Kendileri de adayların ön seçimle belirlenmesini istediğini belirtti. Partimiz kapalı oy açık tasnif esasına dayanan Örgüt gözetim ve MYK denetiminde sonucu belirleyici eğilim yoklaması yapacaktır, Muratpaşa ilçemizde partimize üye 9 bin 600 kişi vardır” dedi. Göreve geldiğinde belediyeyi parti örgütüyle birlikte yöneteceğinin altını çizen Yıldız, “Belediyenin işleyiş şemasını yeniden değerlendirmeye tabi tutup yönetim birimlerinde CHP’nin Sosyal Demokrat Belediyecilik anlayışını benimsemiş özümsemiş bir yönetsel yapı oluşturacağız. Partimizin ilçe başkanına belediyemizde bir oda vereceğiz”, ayrıca başta 56 mahalle muhtarımız olmak üzere tüm sivil toplum örgütlerine de mekan yaratarak kamu adına proje üretmelerini teşvik edceğiz şeklinde konuştu.

TAŞERON İŞÇİSİNİN MAAŞI ARTACAK
Göreve geldiklerinde belediye çalışanlarının çalışma koşullarını iyileştireceklerini, özellikle de taşeronda çalışanların ücretlerinde ciddi artışlar yapacaklarını belirten Yıldız, “Belediye ye hizmet sunan şirketlerde çalışan işçi arkadaşlarımız çoğu yerde asgari ücretle görev yapmaktadırlar. Daha yaşanabilir ücretleri hak ettiklerini düşünüyorum. Ayrıca yapacağımız anlaşmalarda ilgili şirketlere, ilk önceliğiniz işçilerin maaşlarının gününde ödenmesidir” diyeceğiz dedi.

ÜNİVERSİTİLER İÇİN YURT YAPACAĞIZ
Yıldız, “Muratpaşa'ya çağdaş, modern ve daha yaşanabilir bir kent kimliği kazandıracağız. Göreve geldiğimizde kültür ve sanat etkinlikleri ile Muratpaşa'yı cazibe merkezi haline getireceğiz. Turizm festivalleri, deniz şenlikleri gibi bir çok sosyal ve kültürel alanlarda çığır açacağız. 5 bin ve 10 bin kişilik Kapalı Spor Salonları, kentimize yakışır Gençlik merkezi ve birden fazla kent meydanı yapacağız. Üniversite öğrencileri için 5 yıldızlı 500 kişilik yurt yapacağız. Yine öğrencilerimiz için ücretsiz çamaşırhane kuracağız. Gençlerimizi sosyal kamplara göndererek onların kaynaşmasını sağlayacağız.” dedi.06-09-2013
Adnan YILDIZ: Tapu sorunu çözeceğiz
Tapu sorunu çözeceğiz

CHP Muratpaşa Belediye Başkan Aday Adayı Adnan Yıldız, Yeşildere Mahallesi sakinleriyle buluştu. Vatandaşların sorunlarını dinleyen Yıldız, ‘tapu masası’ kurup tapu sorunlarını çözeceklerini ifade etti.Cumhuriyet Halk Partisi Muratpaşa Belediye Başkan Aday Adayı İnş Müh. Adnan Yıldız, seçim çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Yıldız, ilk olarak Yeşildere Mahallesi’nin ziyaret ederek vatandaşların özellikle tapu ile ilgili sorunlarını yerinde dinledi. Yıldız, partisi tarafından aday gösterilip seçimi kazandığı gün Yeşildere gibi diğer mahallelerin tapu sorunlarını kuracakları Tapu Masası ile çözeceklerini söyledi


YILARDIR TAPU BEKLİYORUZ
Yeşildere Mahallesi’nde ‘Yıllardır tapu sorunumuzun çözülmesini bekliyoruz” diye dert yanan mahalle sakinlerinin sorunlarıyla ilgili olarak Yıldız, “Partim beni aday gösterip göreve geldiğimiz zaman sadece Yeşildere de değil, Ermenek ve diğer mahallelerimizde de yaşanan tapu problemlerini belediyemizde kuracağımız Tapu Masası ile temelden çözüme kavuşturacağız. Belediyeye gelen her vatandaşımızı karşılayacak özel masa oluşturulacak, ayrıca müracaat ettiği işin, çözülüp çözülmediği konunun belediye giriş salonunda oluşturulacak ekranda günlük olarak takip edilecek, varsa bürokratik engellere gerekli çözümler vatandaşın lehine gerçekleştirilecektir.

PROJELER
Yıldız, projeleriyle ilgili olarak konuşmasını şöyle sürdürdü: “Gecekondu ve diğer tüm alanlardaki tapu sorununu çözmek için özel Tapu Masası kurulacaktır. Kadınları, gençleri, emeklileri, sanatçıları, sporcuları ve toplumun tüm kesimlerini bir araya getirecek, sosyal ve kültürel ihtiyaçlarına cevap verecek Kültür Merkezleri inşa edilecek. Belediye hizmet projelerinin hazırlanmasında halkımızın katımını sağlamak için her vatandaşın projesini sunacağı proje havuzu oluşturulacak. Üniversite öğrencilerimize yönelik otel konseptinde öğrenci yurtları ve gençlik merkezleri yapılacaktır. Afet Koordinasyon sistemi kurulacak. Güvenlik sorunu yaşayan yapıların yeniden yapılması teşvik edilecektir. Vatandaşlarımızın özel (Doğum-Düğün) günlerinde yanlarında olacağız. Ayrıca vatandaşlarımızın cenaze hizmetleri evinden mezara kadar araç, dini görevler ve ikramlar belediyemiz tarafından karşılanacaktır”

KEPEZ İLÇE’YE ZİYARET
Parti içi Örgüt ziyaretlerini de sürdüren CHP Muratpaşa Belediye Başkan Aday Adayı İnş. Müh. Adnan Yıldız örgüt ziyaretinde sona yaklaştı. Kepez İlçe Örgütü ziyaretinde İlçe Başkanı Halil Bahar ve yönetim kurulu üyelerince sıcak bir ilgiyle karşılanan Yıldız belediyecilik anlayışını ilçe yönetimiyle paylaştı ve Sorulan soruları yanıtladı. CHP Kepez İlçe Başkanı Halil Bahar yaptığı konuşmada “Ne yapacağını bilen hedeflerini belirlemiş projeli sunumunuzu çok beğendik, sizleri tebrik ediyorum, örgütten gelen bir arkadaşımız olarak sizlere başarılar diliyorum. Yolunuz açık olsun” dedi Haber Merkezi
ADNAN YILDIZ-İÇİMİZDEN BİRİ
CHP Antalya Muratpaşa Belediye Başkan Aday Adayı inş.müh. Adnan Yıldız, CHP Antalya İl Kadın Kolları ile,Aksu ve Döşemealtı İlçe Örgütlerini yerinde ziyaret ederek, örgüt yetkilileriyle görüşlerini paylaştı.


"Ben içinizden bir arkadaşınız olarak göreve geldiğimde sizlerle ve parti örgütümle elele vererek Muratpaşa İlçemizde halkımızın çağdaş modern sanatsal ve kültürel yanının ağır bastığı bir kentte özgür, mutlu,güven içinde yaşaması için gerekli her türlü hizmeti sunacağız. Çünkü biz sadece Sorunları değil çözümlerini de biliyoruz" dedi.
Temel anlayışımız; projeli hizmet:

CHP de adayların mutlaka ön seçimle belirlenmesi gerektiğinin altını çizen Adnan Yıldız, belediyeye girdiği andan itibaren de CHP'nin sosyal demokrat belediyecilik anlayışını parti örgütüyle birlikte, halka sunmak için belediye yapılanmasında gerekli her türlü düzenlemeyi yapacaklarını söyledi. Belediye çalışanlarının sosyal ve sendikal hakları ile maaşlarının ve çalışma saatlerinin yaşam standartlarına uygun bir şekilde yeniden düzenleneceğini belirten Yıldız, belediyeye gelen her vatandaşı karşılayacak özel bir halk masası oluşturacaklarını ve sorunların çözümü için her türlü tedbiri alacaklarını, bürokratik engelleri ortadan kaldırmak içinde gerekli özeni göstereceklerini ve belediye çalışanlarının halka en iyi hizmeti verebilmesi için, hizmet içi eğitime tabi tutulacağını, özellikle de gençlere sahip çıkacaklarını vurguladı. "Muratpaşa’nın her türlü sorununun çözüm projeleri bizde" diyen inş.müh. Adnan Yıldız, bunlardan bazılarını kısaca şöyle açıkladı:


"Bizden sonraki kuşaklara çağdaş modern sanat ve kültür derinliği olan bir kent yapısı bırakabilmemiz için Muratpaşamızı şehircilik ilkelerine uygun olarak 25-50-100 yıllık geleceğini planlayacağız; Günlük rutin işlerin dışındaki hizmet projelerimizi günlük değil ileriye dönük olarak uzun vadeli düşüneceğiz. Antalya’mız birinci derece deprem kuşağında olup ciddi deprem riski altındadır. Olası bir olumsuzluk halinde belediye olarak hazırlıklı olmamız gerekiyor. Bunun için deprem, fırtına, sel ve benzeri doğal afetlere karşı tam donanımlı Afet Koordinasyon Merkezleri kuracağız. Yapı güvenlik sorunu taşıyan binaların yenilenmesi için gerekli çalışmayı sıkı bir şekilde yapacağız. Ayrıca gecekondu ve diğer tüm alanlardaki tapu sorununu çözmek için özel tapu masası kuracağız. Belediyenin gelir ve giderlerini tüm halkımızın göreceği şekilde digital ekranda yayınlayacağız. Muratpaşa’mıza yaraşır çağdaş modern kent meydanları yaratacağız. Sanatçılarımızın eserlerini icra edip sergileyecekleri kültür ve sanat merkezleri inşa edeceğiz. Üniversite öğrencilerine ve ekonomik zorluk çeken vatandaşlarımızın çamaşırlarını ücretsiz olarak yıkatacakları belediye çamaşırhane üniteleri İnşa edeceğiz. Kapalı otoparkları olan, aydınlatma- wc- güvenlik gibi tedbirleri alınmış kapalı semt pazarları inşa edeceğiz. Deniz ve Turizm Festivalleri yapacağız. Ayrıca Deniz Müzesi açacağız. Yardıma muhtaç insanlarımıza bedelsiz sağlık hizmeti vereceğiz. Tüm vatandaşlarımızın doğumunda-düğününde ve acı günlerinde mutlaka yanlarında olacağız. Halkımızın sosyal,kültürel ihtiyaçlarına yönelik emekliler kahvesi-el işi ve meslek edinme üniteleri yapacağız. Açık spor alanlarını halkımızın kullanımına parasız olarak sunacağız. Kültür ve sanat faaliyetlerini teşvik edip gerekli desteği sağlayacağız."
Yıldız: El ele çalışacağız
CHP Muratpaşa Belediye Başkan Aday Adayı Adnan Yıldız, Muratpaşa’da bulunan, Fener, Çağlayan, Zerdalilik ve Soğuksu CHP irtibat bürolarını ziyaret etti. Göreve geldiklerinde parti örgütleriyle birlikte el ele çalışacaklarını söyledi

CHP de adayların mutlaka ön seçimle belirlenmesi gerektiğinin altını çizen Adnan Yıldız, 30 Temmuz tarihinde aday adaylık başvuru dosyasını CHP Muratpaşa İlçe Başkanımız Sayın Ercan Ekan’a sunduğunu söyledi. Yıldız, göreve geldiklerinde, CHP’nin sosyal demokrat belediyecilik anlayışının temel değerlerini, çağdaş bir kent için, projeli hizmetlerini, parti örgütüyle birlikte tüm Muratpaşa halkının hizmetine sunacaklarını belirtti. Yıldız, şeffaf insan odaklı yönetim anlayışı ile Halkın katılımını her zaman öne çıkartacaklarını, belediyeye gelen her vatandaşı karşılayacak özel bir Halk Masası oluşturacaklarını ve sorunların çözümü için her türlü tedbiri alacaklarını, bürokratik engelleri ortadan kaldırmak içinde gerekli özeni göstereceklerini ifade etti
http://www.bizimantalya.com

PROJELERİ
Yıldız konuşmasını şöyle sürdürdü: “Muratpaşa İlçemizin 25-50-100 yıllık geleceğini planlayarak; Deprem, fırtına,sel ve benzeri doğal afetlere karşı Afet Koordinasyon Merkezi kuracağız. Güvenlik sorunu taşıyan yapıların yenilenmesi için her türlü çalışmayı yapacağız. Ayrıca gecekondu ve diğer tüm alanlardaki tapu sorununu çözmek için özel tapu masası kuracağız. Belediye yatırım, mal ve hizmet alım ihaleleri ile meclis toplantıları internet ortamında online izlenmesini sağlayacağız. Muratpaşamıza yaraşır çağdaş modern kent meydanları yaratacağız. Üniversite öğrencilerine ve ekonomik zorluk çeken vatandaşlarımızın çamaşırlarını ücretsiz olarak yıkatacakları belediye çamaşırhane üniteleri İnşa edeceğiz. Kapalı otoparkları olan, kapalı semt pazarları inşa edeceğiz. Deniz ve Turizm Festivalleri yapacağız. Ayrıca Deniz Müzesi açacağız. Yardıma muhtaç insanlarımıza bedelsiz sağlık hizmeti vereceğiz.Tüm vatandaşlarımızın iyi ve kötü gününde mutlaka yanında olacağız. Halkımızın sosyal,kültürel ihitiyaçlarına yönelik Semt Evleri yapacağız” BA Haber Merkezi

http://www.bizimantalya.com
http://www.bizimantalya.com
Basında Adnan Yıldız-Antalya Gazetesi
Yıldız’ın önseçim ısrarı
Muratpaşa Belediye Başkan Aday Adaylığını açıklayan Adnan Yıldız, adayların önseçimle belirlenmesini istedi.
Adnan Yıldız, “Adayı toplam 2 bin 683 delegesi bunan partimizin Muratpaşa delegelerinin oyları belirlesin” dedi.
Projelerini anlattı
CHP’li Adnan Yıldız, düzenlediği basın toplantısıyla Muratpaşa Belediye Başkan Aday Adaylığı dosyasını ilçe başkanı Ercan Erkan’a teslim etti. Adnan Yıldız, toplantıda yaptığı konuşmada Muratpaşa Belediye Başkanlığına aday olduğunu hatırlatarak, “Ben ve arkadaşlarımın Belediyecilik manasında ciddi projelerimizi var. Tüm bunları halkımızla buluşturmak için Muratpaşa Belediye başkanlığına talibim” dedi. Toplantıda projelerinden de bahseden Yıldız, çağdaş bir kent için gereken tüm hizmetleri, parti örgütü ile birlikte halkın hizmetine sunacaklarını söyledi.
Kılıçdaroğlu ile görüştü
Yıldız, toplantı sonunda gazetecilerin sorularını da yanıtladı. Yıldız bir gazetecinin, “Partiniz, adayları hangi yöntemle belirleyecek” şeklindeki soruya şu karşılığı verdi: “Biz adayların önseçimle belirlenmesini istiyoruz ve bunun doğru olduğuna inanıyoruz. Ben bunu Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu ile yaptığım görüşmede de söyledim. O da bana ‘kararı Parti Meclisi’ verecek’ dedi. Dolayısıyla süreç belli oldu. Buna göre önce örgüt gözetiminde ‘kapalı oy, açık tasnif’ ile eğilim yoklaması yapılacak. Ardından üç değişik firma tarafından tarafsız bir kamuoyu yoklaması gerçekleştirilecek. Daha sonra il ve ilçe örgütlerinin görüşleri alınacak. Son olarak da MYK(Merkez Yönetim Kurulu) üyeleri bu üç parametreye göre çıkan adayları değerlendirip adayı belirleyecek. Ancak biz doğal olarak, toplam 2 bin 683 delegesi bunan CHP Muratpaşa ilçesinin delegelerinin adayı belirlemesini isteriz.” Adnan Yıldız, önümüzde ki günlerde tekrar bir basın toplantısı düzenleyerek tüm partililerin katılacağı bir aday adaylığı açıklaması yapacağını da kaydetti.
Başvuru tarihi uzatıldı
CHP Muratpaşa İlçe Başkanı Ercan Erkan ise yaptığı açıklamada, daha önce son başvuru tarihi 31 Temmuz olarak açıklanan aday adaylığı sürecinin partililerin yoğun isteği üzerine 2 Eylül tarihine uzatıldığını söyledi. Erkan, seçimle çok az bir süre kaldığını hatırlatarak, “Bu bir yarış. Tüm aday adayı arkadaşlarıma başarılar diliyorum. Ancak adaylarımızı ne kadar erken seçersek, o kadar çok yol alırız” dedi. Ercan Erkan, dün itibariyle 40 aday adayının başvuruda bulunduğunu da sözlerine ekledi. Kubilay Eldemirci
Basında Adnan YIldız- İkinci Ankara Ziyareti
YILDIZ, KILIÇDAROĞLU İLE GÖRÜŞTÜ
CHP Antalya Muratpaşa Belediye Başkan aday adaylığını basınla paylaşan ve “BELEDİYE HİZMET PROJELERİNİ” kamuoyuna açıklayan inşaat mühendisi Adnan Yıldız, CHP genel merkezinden başlattığı Parti Örgütlerine yönelik çalışmalarına aralıksız olarak devam ediyor.CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu ilede geçtigimiz günlerde TBMM Grup odasında bir araya gelen Yıldız,Görüşmeden memnun ayrıldığını belirtti.

GÖRÜŞMEYE GÜRKUT ACAR’DA KATILDI
Seçim çalışmalarını sürdüren ve Parti Örgütünü her şeyin üstünde tutan ve Parti Örgütünün Belediye hizmet anlayışında referans noktası olacağını belirten Adnan Yıldız, geçtiğimiz günlerde İkinci kez Ankara ziyareti yaparak CHP genel başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile görüştü. Antalya Milletvekili Gürkut Acar’ında olduğu ziyaret çok sıcak bir ortamda geçti. Adnan Yıldız görüşmede Antalya CHP Muratpaşa Belediye Başkan aday adaylığı ile ilgili hazırlamış olduğu Proje hizmet kitapcığını genel başkana sundu ve Antalya Muratpaşa ilçesiyle ilgili görüş alışverişinde bulunuldu.

KILIÇDAROĞLU YILDIZA BAŞARILAR DİLEDİ
Yaklaşık 1 saat süren görüşmede, Muratpaşa İlçe Örgütünde 2683 önseçim delegesi ve 31.12.2012 sonu itibariyle yaklaşık 10.000 üye olduğunu belirten Yıldız, Muratpaşa’nın tabela nufusunun 443.000 olduğunu, bu rakamın yazın 3.000.000 (üçmilyon)u bulduğunu ifade ederek Belediye Başkanı ve Meclis üyelerinin ÖNSEÇİMLE belirlenmesini istedi. Genel Başkan’da yıldız’a bizde ÖNSEÇİM istiyoruz dedi ve üye ile Örgüt gözetiminde eğilim yoklamasının daha uygun olacağını ifade etti. Kılcdaroğlu; Yıldız’a aday adaylığının hayırlı olmasını belirterek çalışmalarında başarılar diledi.
Basında Adnan Yıldız-Gün Haber
Adnan Yıldız önseçim istedi

CHP Antalya Muratpaşa Belediye Başkan aday adayı İnşaat Mühendisi Adnan Yıldız, CHP Muratpaşa İlçe Başkanı Ercan Erkan’a resmi adaylık başvuru dosyasını sundu.
Geniş bir partili ve örgüt yöneticilerinin katılımı ile ilçe binasında bir basın açıklaması ile adaylık başvurusunu gerçekleştiren Adnan Yıldız; şunları söyledi;
"1958 yılında Kayseri de doğdum, ilkokulu köyüm Alaybeyli’de okudum, ortaokulu Ankara’da, liseyi Kayseri’de, üniversiteyi İstanbul’da okudum. 1982 yılında İ.T.Ü. İnşaat Fakültesi'ni bitirdim. Aynı yıl Antalya’ya yerleştim. 1982-1987 yılları arası inşaat mühendisi olarak, 1987-2012 yılları arasında çok katlı konut inşaatı yaptım.
1990 yılında SHP’ye üye oldum. 1992 yılında CHP’ye geçtim. 1994-1995 arası merkez ilçe başkan yardımcılığı, 1995-1997 arası merkez ilçe sekreteri ve 1998-2001 yılları arasında Muratpaşa Belde Örgütü Başkanlığı yaptım. Değişik zamanlarda genel ve yerel seçimlerde seçim komisyonlarında görev aldım. Evli bir çocuk babasıyım.
Belediye projeleri.
Yıldız,göreve geldiklerinde Muratpaşa İlçesinin yapısını,dokusunu,özünü ve içeriğini ileriye yönelik yeni mega projelerle donatarak değiştireceğiz diyerek sözlerini şöyle sürdürdü.
“En az 500 kişilik üniversite öğrencilerine yönelik 5 yıldızlı otel konseptinde öğrenci yurdu Yapacağız.Üniversite öğrencilerimize ayrıca ücretsiz çamaşırhane üniteleri inşa edeceğiz.Gençlerimize sosyal ve kültürel alanlarda destek vereceğiz.Halkımızın daha mutlu yaşayacağı bir Muratpaşa yaratacagız.Muratpaşada yaşamak bir ayrıcalık olacaktır..Mahallelerde halkımızın üçretsiz olarak faydalanacağı spor alanları yaratacagız. İlçemizin gerksinimi olan Kent Meydanları yaratacagız.Mahallelerimizde bulunan tüm parklarda Pazar yerlerinde güvenlik,aydınlatma ve tuvalet gibi gereksinimler hızla yerine getirilecektir.Vatandaşlarımızın günlük işlerini kolaylaştırmak adına evinden veya iş yerinden internet ortamında işyeri açma,inşaat çapı alma,emlak vergisi ödeme,ruhsat ve iskan müracaatı gibi konularda işlerini yapablmesi için belediyemizin ilgili birimleri OTOMASYON sistemine geçirilecektir.Deniz ve trizm festivalleri düzenlenip deniz müzesi acacağız.Muratpaşa halkımızın beklentilerine yönelik olarak çok amaçlı 10 bin kişilik ARENA kapalı spor salonu yapacağız.Tüm hizmetleri halkımızın ayağına götürmek temel hizmet felsefemiz olacaktır.”
Sorulan bir soru üzerine; Adnan Yıldız,ziyaretinde gerek belediye meclis üyelerinin gerekse belediye başkan adaylarının mutlaka önseçimle belirlenmesi gerektiğini belirterek, önseçimin delegeyle ya da tüm üyelerin katılımıyla yapılması gerektiğini vurguladı
Basında Adnan Yıldız-Sivil Toplum Örgütlerine Ziyaret
YILDIZ DAN SİVİL TOPLUM ÖRGÜTLERİNE ZİYARET
CHP Antalya Muratpaşa Belediye Başkan aday adayı inşaat mühendisi Adnan Yıldız, CHP genel merkezinden başlattığı Parti Örgütlerine ve sivil toplum örgütlerine yönelik çalışmalarına aralıksız olarak devam ediyor.
Seçim çalışmalarını sürdüren ve Parti Örgütünü her şeyin önünde ve üstünde tutan ve Parti Örgütünün Belediye hizmet anlayışında referans noktası olacağını belirten Adnan Yıldız, Mali Müşavirler odası,Erzincan Frat Boyu Dernegi,Teskoop-İş Sendikası ve Antalya Şehir Plancıları Odasını ziyaret etti.
YILDIZ’A BÜYÜK İLGİ
Gittiği sivil toplum örgütlerinde çok sıcak karşılanan ve büyük ilgi gören CHP Antalya Muratpaşa Belediye Başkan aday adayı Adnan Yıldız,ziyaretinde gerek belediye meclis üyelerinin gerekse belediye başkan adaylarının mutlaka ÖNSEÇİMLE belirlenmesi gerektiğini belirterek, Önseçimin delegeyle ya da tüm üyelerin katılımıyla yapılması gerektiğini vurguladı. Yapılan bu ziyaretlerin faydalı ve yapıcı geçtigini, göreve geldiklerinde bu bağlarını daha da güçlendireceklerini ifade eden Yıldız, kendilerine göstermiş oldukları ilgi ve alakadan dolayı tüm sivil toplum örgüt başkanlarına ve yönetimlerine ayrı ayrı teşekkür etti.
Yıldız,göreve geldiklerinde Muratpaşa İlçesinin yapısını,dokusunu,özünü ve içeriğini ileriye yönelik yeni mega projelerle donatarak değiştireceğiz diyerek sözlerini şöyle sürdürdü.
“En az 500 kişilik üniversite öğrencilerine yönelik 5 yıldızlı otel konseptinde öğrenci yurdu Yapacağız.Üniversite öğrencilerimize ayrıca ücretsiz çamaşırhane üniteleri inşa edeceğiz.Gençlerimize sosyal ve kültürel alanlarda destek vereceğiz.Halkımızın daha mutlu yaşayacağı bir Muratpaşa yaratacagız.Muratpaşada yaşamak bir ayrıcalık olacaktır.Tüm çöp konteynirları ve elektrik trafoları yeraltına indirilecek.Binaların ana cephe ve çatılarda bulunan çanak anten-güneş enerji panellerinin sebep oldugu görsel kirlilige son vereceğiz.Mahallelerde halkımızın üçretsiz olarak faydalanacağı spor alanları yaratacagız. İlçemizin gerksinimi olan Kent Meydanları yaratacagız.Mahallelerimizde bulunan tüm parklarda Pazar yerlerinde güvenlik,aydınlatma ve tuvalet gibi gereksinimler hızla yerine getirilecektir.Vatandaşlarımızın günlük işlerini kolaylaştırmak adına evinden veya iş yerinden internet ortamında işyeri açma,inşaat çapı alma,emlak vergisi ödeme,ruhsat ve iskan müracaatı gibi konularda işlerini yapablmesi için belediyemizin ilgili birimleri OTOMASYON sistemine geçirilecektir.Deniz ve trizm festivalleri düzenlenip deniz müzesi acacağız.Muratpaşa halkımızın beklentilerine yönelik olarak çok amaçlı 10 bin kişilik ARENA kapalı spor salonu yapacağız.Tüm hizmetleri halkımızın ayağına götürmek temel hizmet felsefemiz olacaktır.” dedi
Basında Adnan Yıldız-Gün Haber
YILDIZ: MURATPAŞA DAHA DA GELİŞEÇEK

CHPAntalya Muratpaşa Belediye Başkan Aday Adayı Adnan Yıldız hız kesmiyor, Yıldız, başta İl Genel Meclisi Başkanı Cavit Arı olmak üzere Tahtacılar Derneği, Türk-İş ve Belediye İş sendikası başkanları ile Meltem ve Gebizli mahalle muhtarını ziyaret ederek projelerini anlattı
“CHP Antalya Muratpaşa’da bir yıldız Adnan Yıldız” ve “Herkes için CHP” sloganını kullanan Muratpaşa Belediye Başkan Aday Adayı Yıldız, ziyaretlerine devam ediyor. Yıldız, İl Genel Meclisi Başkanı Cavit Arı, Türk-İş İl Temsilcisi Hacı Mevlüt Ünal, Belediye-İş Sendikası Başkanı Murat Barış, Meltem Mahallesi Muhtarı Muazzez Kaval, Gebizli Mahalesi Muhtarı Kenan Akbaba ve Tahtacılar Derneği Başkanı Hüseyin Kavak ve yönetim kurulu üyelerini makamlarında ziyaret ederek Muratpaşa için gerçekleştireceği projelerini anlattı. Yıldız, ilçeyi daha da geliştirip büyüteceklerini ve çağdaş bir kent kimliği yaratacaklarını söyledi.

Göreve geldiklerinde belediye çalışanlarının çalışma koşullarını iyileştireceklerini, özellikle de taşeronda çalışanların ücretlerinde ciddi artışlar yapacaklarını belirten Yıldız, “Belediye ye hizmet sunan şirketlerde çalışan işçi arkadaşlarımız çoğu yerde askari ücretle görev yapmaktadırlar. Daha yaşanabilir ücretleri hak ettiklerini düşünüyorum. Ayrıca yapacağımız anlaşmalarda ilgili şirketlere, ilk önceliğiniz işçilerin maaşlarının ödenmesidir” diyeceğiz dedi. Tahtacılar Derneği’nde ise Yıldız, “Hedefimiz tüm derneklerimizin belediye hizmet projelerine katılmalarını sağlamaktır dedi. Mahalle muhtarlarımızın daha iyi koşullarda hizmet sunmaları için gerekli her türlü tedbiri alacaklarını belirten Yıldız, Parklardaki aydınlatma, güvenlik ve tuvalet gibi gereksinimleri de mutlaka çözeceklerini söyledi.

Ziyaretlerde projelerini anlatan Yıldız, “Muratpaşa\'ya çağdaş, modern ve daha yaşanabilir bir kent kimliği kazandıracağız. Göreve geldiğimizde kültür ve sanat etkinlikleri ile Muratpaşa\'yı cazibe merkezi haline getireceğiz. Turizm festivalleri, deniz şenlikleri gibi bir çok sosyal ve kültürel alanlarda çığır açacağız.10 bin kişilik Arena Spor Salonu yapacağız. Beş yıldızlı otel konseptinde üniversite öğrenci yurdu yapacağız. Gençlik merkezi ve birden fazla kentimize yakışır kent meydanı yapacağız.Amacımız insanlarımızın yaşamını kolaylaştırmak adına gerekli tüm adımları kararlılıkla atıp daha modern daha çağdaş bir kent kimliği yaratarak Muratpaşa ilçemizi geliştirip büyüteceğiz” dedi.
gunhaber.com.tr
Çalışma ekipleriyle çıkarma yapan Adnan Yıldız, CHP il binasında disiplin kurulu başkanı Mahmut Yıldırım ve yönetim kurulu tarafından sıcak karşılandı.

Burada yönetim kurulu ile bir araya gelen Yıldız, Muratpaşa Belediyesi ile ilgili projelerini
anlattı."Muratpaşa da bir yıldız, Adnan Yıldız" sloganı ile yola çıktıklarını ifade eden Adnan Yıldız, göreve geldiklerinde CHP rozetini hiçbir zaman çıkarmayacağını ve örgüt ile beraber hareket edeceğini söyledi.

Yıldız şöyle konuştu:

"Biz sosyal ve demokrat belediyecilik anlayışının temel değerlerini ve yapacağımız projeli hizmetlerimizi parti örgütümüzle birlikte halkımızın hizmetine sunacağız. Belediyeye gelen her vatandaşımızı karşılayacak özel masa oluşturacağız. Belediyemizde halkımızın katılımını sağlamak için her vatandaşımızın sunacağı bir proje havuzu oluşturacağız. Mülkiyet sorununu hızla çözeceğiz. Üniversiteli öğrencilerimize otel konseptinde öğrenci yurtları ve gençlik merkezleri yapacağız. Afet koordinasyon sistemi kuracağız. Belediye meclis toplantıları internet ortamında online izlenebilecek. Deniz şenlikleri festivali yapacağız, deniz müzesi açacağız. Kent meydanları oluşturacağız. Çalışanların sosyal ve sendikal haklarını iyileştireceğiz.10 bin kişilik arena (kapalı spor salonu) yapacağız. Sanata özel önem vereceğiz. Yaşlılar parkı yapacağız. Belediyenin günlük gelir ve giderleri belediye binamızın ön tarafında tüm halkımızın göreceği şekilde digital ekranda yayınlayacağız. Kısaca Muratpaşa ilçemizin çehresini değiştireceğiz. Daha iyi ve güzel bir Muratpaşa için çalışacağız."

CHP Muratpaşa Belediye Başkan Aday Adayı Adnan Yıldız'ın konuşmasının ardından söz alan CHP Antalya İl Disiplin Kurulu Başkanı Mahmut Yıldırım ise başarılar diledi. Yıldırım, adayların ön seçimle belirlenmesi gerektiğinin altını çizerek, bundan hiçbir zaman taviz vermeyeceklerini söyledi.